Özel Güvenlik Danışmanlığı

 

Güvenlik devletler, şirketler, kişiler için global bir sorun olmuştur. Bunun yanı sıra müşterilerimizi karşılamak, çalışanlarımızı yönlendirmek, site sakinlerimize yardımcı olmak gibi makinesi insan olan güvenlik sektörüne talepler hızla artmıştır.

Güvenlik tehdidi ve beraberinde getirdiği riskler ancak profesyonel çözümler oluşturma yoluyla asgari seviyeye indirilebilir.

Hizmet vereceğimiz öncelikler dostumuz sonra müşterimiz olan kurum ve kuruluşlara can ve mal korumak namına güvenli bir ortam ve işleyiş sistemi kuruyoruz daha sonrasında projede görevlendirilecek en uygun personel seçimi yapıp yapmadığımız risk analizi ve iş konusuna göre eğitimler ile hizmet verdiğimiz süre boyunca güvenliği takip ediyor, izliyor, dinliyor ve her türlü durum için hazır bir şekilde bekliyoruz.

Projelerde görevlendirdiğimiz personel 24 saat esasına göre çalışır. Giriş, çıkış kontrolü, devriye nokta nöbeti ve işletmeye özel talepleri eksiksiz bir şekilde yerine getirilir.

Firmamız verdiği özel güvenlik hizmetinin kalitesini ve sürekliliğinin takip ederek değişen ihtiyaç ve şartlar doğrultusunda ek güvenlik önlemleri alır.